23 lipca, 2021 Comments are closed

Odpowiednio dobrana bielizna potrafi zdziałać z sylwetką prawdziwe cuda. Problem jest jednak właśnie w tym, że mało która kobieta potrafi odpowiednio ją dobrać, zwłaszcza jeśli jest to kobieta o mniej idealnej sylwetce, której charakterystyczną cechą są wystające boczki, większy brzuszek albo pełniejsze uda. Na szczęście dla branży modowej nie ma rzeczy niemożliwych. Kobiety, które chcą modelować swoje sylwetki właśnie przy pomocy bielizny, powinny po prostu sięgać po właściwe dla nich wyroby, czyli chociażby modelujące majtki, jakimi mogą być zarówno bokserki, stringi, jak i figi damskie.

Podwyższony stan

Tego rodzaju majtki mają już mocno zróżnicowane fasony. Najlepszym działaniem zwykle jednak wykazują się te o wyraźnie podwyższonym stanie, nieraz kończącym się mniej więcej na wysokości pępka. Wyższy stan pozwala na efektowne wysmuklenie talii i wyraźne spłaszczenie odstającego brzuszka. Majtki o tym kroju pięknie zbierają też boczki. Sprawiają, że całe ciało staje się po prostu gładsze, a jego nierówności nie są już tak widoczne i to nawet w mocno dopasowanych ubraniach. Ten efekt wygładzenia i wysmuklenia jest więc szczególnie wskazany w przypadku noszenia obcisłych elementów garderoby, czyli głównie dopasowanych do ciała sukienek bądź spodni o kroju rurek.

Wygląd ma znaczenie

Bielizna modelująca nie musi kojarzyć się z niewygodą. Nieraz przecież za sprawą wyszczuplających fig damskich można osiągnąć ten sam poziom wygody co w przypadku noszenia zupełnie „zwyczajnej” bielizny. Czasem modele wyszczuplające są wręcz jeszcze bardziej komfortowe dla ciała, chociażby z uwagi na opisany już podwyższony stan, który świetnie trzyma się skóry i nie doprowadza do nagłego obsuwania się majtek. Wygoda to jednak jedno, a co z ty wyglądem? On też na szczęście nie musi pozostawiać wiele do życzenia. Nawet modelujące i wyszczuplające majtki tworzone są teraz z bardzo zmysłowych materiałów, czyli chociażby z klasycznej koronki, która dodaje im niesamowitego uroku, a nawet i odrobiny seksapilu.

Idealny typ materiału

Istnieje jeszcze jedna odmiana majtek wyszczuplających, którą powinny się zainteresować właśnie panie w rozmiarach plus size. Są nią mianowicie elastilowe figi damskie (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Majtki_Rodzaje_Figi-154.html) o działaniu modelującym. Dzięki temu, że łączą się z pończochami i pod względem budowy przypominają spodenki kończące się tuż nad kolanami, zapobiegają ocieraniu się nóg i chronią przed podrażnieniami. Warto je nosić zwłaszcza podczas cieplejszych i bardziej upalnych dni, przede wszystkim do dłuższych sukienek bądź spódnic.