9 maja, 2021 Comments are closed

Biustonosz stanowi jeden z ważniejszych elementów damskiej bielizny. Oczywiście jego głównym zadaniem jest odpowiednie podtrzymywanie biustu, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednocześnie stanowił interesujący element ozdobny. Wystarczy dobrać właściwe ozdobne ramiączka do stanika, aby nadać mu całkowicie innych i niepowtarzalny charakter.

Kiedy wybierać ozdobne ramiączka?

Ozdobne ramiączka do stanika bardzo często wybierane są przy stylizacjach na większe okazje. Nie zawsze bowiem można całkowicie zrezygnować z biustonosza, jednak zmiana ramiączek pozwala na znacznie lepsze jego dopasowanie do całości stroju. Obecnie większość biustonoszy ma odpinane ramiączka, dzięki czemu ich wymiana na inne nie stanowi żadnego problemu. Panie mogą do takich modeli wybierać dowolne ramiączka, które spełniają ich wszystkie oczekiwania.

Kolorowe i z dodatkami

Wybór ozdobnych ramiączek do stanika jest bardzo szeroki. Czasem do zmiany wyglądu całego stroju wystarczy ich zmiana na takie w innym kolorze. Dotyczy to na przykład codziennych stylizacji, w których krój bluzki sprawia że są one widoczne. Jeśli mowa o specjalnych okazjach panie znacznie częściej decydują się na bardziej ozdobne, na przykład z doszytymi lub naklejonymi cyrkoniami. Obecnie na rynku zakup takich ramiączek nie powinien stanowić zbyt wielkiego problemu, w swojej ofercie posiada je bardzo wiele firm zajmujących się produkcją bielizny.