21 maja, 2019 Comments are closed

Wybierając bieliznę, wiele pań stawia na jej walory takie jak trwałość, wygląd i wygoda, jednak kiedy kupuje się biustonosz, to nie wystarczy. Potrzebne jest też wybranie takiego produktu, który zapewni odpowiednie podtrzymanie biustu, wygodę, zdrowie oraz estetyczny wygląd. Musi to być więc produkt dobrej jakości, w odpowiednim rozmiarze, a także dobrze dopasowany jeśli chodzi o fason.

Dobry rozmiar to podstawa!

Kobiety często uważają, że dobranie dobrego rozmiaru stanika jest ważne tylko w przypadku dużego biustu, by miseczki nie były za małe. Małe piersi jednak także nie mogą być uciskane, a noszenie za dużych misek może być niewygodne i wyglądać nieestetycznie. Bardzo ważne jest też dobre dobranie obwodu – nie może być on zbyt ciasny, ale jeszcze większym problemem jest za luźny, gdyż tylko odpowiednio ścisły obwód dobrze podtrzymuje biust – a to ma znaczenie nawet w przypadku małych piersi.

Jaki fason?

Na rynku można znaleźć różne rodzaje staników i warto dobierać je nie tylko do swych potrzeb i rodzaju stylizacji, ale też warunków i budowy ciała. Po staniki push up zwykle sięgają panie chcące powiększyć optycznie biust, stanik bardotka ze sklepu Gorteks również ładnie je eksponuje i może optycznie powiększać. Warto jednak pamiętać, by takie biustonosze dobierać idealnie pod kątem rozmiaru. Poza tym w niektórych przypadkach mogą one nie być odpowiednie, zwłaszcza gdy biust nie jest jędrny, gdyż może „wylewać się” z takich miseczek.