5 marca, 2019 Comments are closed

Bielizna jest ważna dla każdej z nas. Dzięki niej jesteśmy w stanie poczuć się seksowne i od razu poprawia nam się humor. Jaka bieliznę wybierać by czuć się w niej dobrze?

Majtki koronkowe to te, które lubimy najbardziej. Czujemy się w nich kobieco i seksownie. I zupełnie nie ma znaczenie, że o bieliźnie jaką mamy wiemy tylko my. Majtki koronkowe mają różne fasony, dzięki czemu każda z nas jest w stanie dopasować takie majtki, w których będzie czuła się świetnie. Zarówno stringi, figi jak i majtki z podwyższoną talią pięknie podkreśla nasze kobiece atuty.

Krój „hipster”

Hipsterki to figi biodrówki. Potrafią być eleganckie, kolorowe, czy casualowe. Zakrywają całe pośladki i mają grube łączenie po bokach. Świetnie pasują do sukienek, spódniczek i spodni o niskiej talii.

Figi

Bardzo często wybierane przez kobiety. Cenione za wygodę i elegancki wygląd. Zakrywają prawie całe pośladki, są dosyć zabudowane. Występują w bardzo wielu fasonach od sportowych po majtki koronkowe z Gorteks.com.pl .

Stringi

O stringach można powiedzieć tylko jedno – super seksowne. Stringi charakteryzują się cienkim paskiem materiału na pupie. Często jest to koronka.

Chcąc poczuć się seksownie nie musimy ograniczać się do jednego fasonu majtek. Wszystko zależy od stylizacji, która będziemy miały na sobie. Kobiety świetnie wyglądają w figach, stringach, czy mając na sobie majtki z koronki. Wszystko zależy od tego na co masz ochotę w danej chwili i jak jesteś ubrana. Ważne by tak dobrać bieliznę, by czuć się w niej jak w drugiej skórze.