10 grudnia, 2018 Comments are closed

W przeszłości, zanim rajstopy pojawiły się w powszechnej sprzedaży, kobiety nosiły wyłącznie pończochy, które mogły być utrzymywane na miejscu za pomocą podwiązek lub przypinane do pasów. Obecnie kobiety już rzadko noszą takie elementy na co dzień, rezerwując je na specjalne okazje – spotkania we dwoje. Nie da się ukryć, że w takich sytuacjach dodatki takie znakomicie spełniają swoją rolę.

Ponętne ukazanie kobiecego ciała

Pończochy już same w sobie powodują, że kobiece wdzięki wiele zyskują na atrakcyjności, gdyż wydłużają i wysmuklają nogi oraz nadają im zdecydowanie zmysłowy wygląd. Jeśli dołoży się do nich pas do pończoch, można uzyskać jeszcze lepszy efekt. Sam pas bowiem pięknie modeluje biodra, a jeśli jest szerszy, może też modelować talię i spłaszczać brzuch. Jest to więc świetny wybór dla pań, które chcą pochwalić się swą sylwetką bądź przeciwnie, zamaskować jej mankamenty. Poza tym paski, za pomocą których doczepia się pończochy do pasa, nie tylko prezentują się bardzo zmysłowo, ale też wyszczuplają i znacząco wydłużają nogi. Jest to więc dodatek, który pozwala w wyjątkowo prosty sposób dodać sobie atrakcyjności.

Jakie pasy można znaleźć?

Wielką zaletą takiego rozwiązania jest też fakt, że można znaleźć liczne warianty pasa do pończoch. Gładkie i niewielkie pasy, których linia nie wykracza poza bieliznę, mogą być z powodzeniem noszone nawet na co dzień. Na upojne noce można zaś wybierać pasy koronkowe czy szerokie, które zastępują gorsety. Sklepy z erotyczną bielizną oferują też liczne wariacje na temat tego dodatku, które przy tym nieraz mają nietypowe kolory, jak czerwień czy nasycony róż.