4 października, 2018 Comments are closed

Gorset jest bielizną doskonale podkreślającą kobiece kształty i kamuflującą niepożądane elementy naszej figury. Jednak mimo tych walorów nie każda kobieta dobrze się czuje w takiej bieliźnie. Doskonałym wyborem w tej sytuacji będzie zakup półgorsetu.

Półgorsety – dla kogo odpowiednie?

 

Ten rodzaj bielizny znają doskonale miłośniczki stylu retro i pin-up. Jest to świetny wybór na wyjście kiedy potrzebujemy mieć gładkie plecy bez widocznych zapięć klasycznego biustonosza. Zdecydowanie bardziej modeluje górną część sylwetki i zapewnia komfort noszenia.

Dla kobiet z większym rozmiarem biustu półgorsety Gorteks są doskonałym wyborem, bo o wiele lepiej podtrzymują biust niż klasyczny stanik, podtrzymują jego ciężar, podnosząc go ku górze.

Dla kobiet z małymi piersiami są dostępne modele z wkładkami push up, więc nie dość, że mają pięknie wymodelowaną górną część sylwetki, co jest pomocne szczególnie zakładając sukienki bardziej dopasowane, to jeszcze powiększony, pełniejszy biust.

Bielizna jest zawsze świetnym wyborem jeśli nie wiemy co komuś podarować w charakterze prezentu. Możemy pokusić się o zakup półgorsetu. Jest to uosobienie elegancji i klasy więc każda kobieta z pewnością będzie zadowolona z upominku w tej formie. Mamy dostępne klasyczne kolory jak i ciekawe szalone wzory przez co dla każdej kobiety można dobrać odpowiedni. Szczególnie mężczyźni mający problem z upominkiem dla swoich kobiet mogą to potraktować jako świetny pomysł.